Nacházíte se zde: Úvod / Služby

Služby

Služby
Zabývám se aktivitami v různých oblastech jak je přinesl sám život. Detaily jednotlivých oblastí naleznete pod odrážkami níže.
Služby

První třídou

Konzultace, dodávky, prodej a oprava HW a SW

Konzultace, dodávky, prodej a oprava HW a SW

Pre všechny velikosti společností navrhuji vhodné HW a SW řešení odpovídající skutečným potřebám zákazníka. Pro navrženou konfiguraci zjistím nejvýhodnější ho dodavatele, zajistím dodávku a jeho uvedení do provozu, záruční i pozáruční dohled a servis.

Více...

Lektorská činnost

Lektorská činnost

Pro oblasti IT dodávám vzdělávací program pro celou škálu uživatelů, od začátečníků po vysoce postavené manažery. Disponuji ojedinělou technologií zajišťující dlouhodobý komplexní růst computer gramotnosti zaměstnců. Mám připravená modulární školení na konkrétní atraktivní témata i dlouhodobější ucelené kurzy. Nabízím individuální audit práce jednotlivce s návrhem oblastí, kde je možné zvýšit znalosti a tím zvýšit výkonnost.

Více...

Konzultace v IT, BI, DB

Konzultace v IT, BI, DB

Dlouhodobě se spolu s mými zákazníky podílím na efektivním řízení rozvoje IT infrastruktury s ohledem na požadovaná řešení. Mojí doménou je rozvoj v oblasti business inteligence, budování datové základny, návrh datových struktur, ETL procesů, zpracování reportů, definice metrik a zpracování dokumentace.

Více...

Vývoj aplikací na zakázku

Vývoj aplikací na zakázku

Do současné doby jsem vyvinul desítky aplikací pro automatizaci rutinních, nebo extrémně časově náročných úloh v oblastech pořizování a zpracování dat. Řešením jsou zpravidla aplikace vyvinuté za použití VBA v prostředí MS Excel, MS Word, MS Access.

Více...

Správa sítí

Správa sítí

Zabezpečuji funkční, rychlé, aktualizované, zálohované, efektivně upgradované IT infrastruktury přímo u zákazníků. Garantovaná doba servisního zásahu a možnost vzdálené správy zajišťuje minimální výpadky v produktivitě a poskytovaných službách.

Více...

Sítě domácnostech

Sítě domácnostech

LAN WiFi LAN přes 220V, sdílení internetu, VoIP

Více...

Akce dokumentů

Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« prosinec 2018 »
prosinec
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31