Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Služby / Lektorská činnost

Lektorská činnost

Lektorská činnost
Pro oblasti IT dodávám vzdělávací program pro celou škálu uživatelů, od začátečníků po vysoce postavené manažery. Disponuji ojedinělou technologií zajišťující dlouhodobý komplexní růst computer gramotnosti zaměstnců. Mám připravená modulární školení na konkrétní atraktivní témata i dlouhodobější ucelené kurzy. Nabízím individuální audit práce jednotlivce s návrhem oblastí, kde je možné zvýšit znalosti a tím zvýšit výkonnost.
Modulární školení

Modulární školení

Modulární školení jsou krátké bloky, zpravidla dvě hodiny, na lokální ohraničené téma. Kladou si za cíl vysvětlit dopodrobna danou problematiku a osvojit u účastníků bezpečné zvládnutí problematiky. Moduly školím v malých skupinkách v meeting roomu zákazníka. S účastníky si domluvím termín podle jejich časových dispozic.

Více...

Kurzy

Kurzy

Jsou opakované moduly zpravidla v rozsahu 6-40hodin, které postupným způsobem uvedou absloventy zpravidla ze začátečnické úrovně do roviny zkušených uživatelů.

Více...

Individuální Konzultace

Individuální Konzultace

Předání konkrétních znalostí na míru způsobu práce a znalostem zaměstnance. Zpravidla pro zaneprázdněné pracovníky, kteří potřebují rychle zkvalitnit, zefektivnit svoji pracovní výkonnost. V rámci screeningu pracovních aktivit lze odhalit a navrhnout automatizaci rutinních činností.

Více...

Akce dokumentů

Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« prosinec 2022 »
prosinec
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031